RANDEVU ALIN
Trendyol Ürün Çekimi
9 Kasım 2022
Trendyol Ürün Çekimi

Size Özel Trendyol Ürün Fotoğraf Çekimi

 

Türkiye’nin en iyi ve en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden birisi olan Trendyol’da ürünlerinizin en iyi şekilde sergilenmesi ve tüketici adaylarınızın dikkatini çekmesi açısından Trendyol ürün fotoğraf çekimi önemlidir.

Ürün Çekim Atölyesi size özel ve Trendyol’daki satış mağazanız için profesyonel ürün fotoğraf çekim hizmeti sunar. Bu noktada direkt olarak Trendyol le herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Yeraldığınız sektör ve müşteriniz kim olursa olsun, kurumsal olarak markanızın potansiyel müşteri adaylarınızı çekmesi ve onlarla etkileşime geçip iletişim kurması gerekmektedir.  Özellikle yapılan araştırmalar müşterilerinizin dikkatini çekip firma ve ürünlerinize yönlendirmek için sadece 8 saniyenizin bulunduğunu ortaya koymaktadır. Ne pazarlarsanız pazarlayın ya da başka bir deyişle sattığınız ürün ne olursa olsun, Trendyol ürün çekimi yaptırabilirsiniz. Böylelikle yaptırdığınız ürün fotoğraf çekimlerini Trendyol haricinde diğer pazarlama materyallerinizde de sergilemeniz mümkün hale gelir.

Trendyolda yer alan fotoğraflarınızın çözünürlük ve ölçüsü 1200 x 1800 piksel ve en fazla 5 MB büyüklükte olması gerekmektedir. Bu gerekliliği sağlarken profesyonel yardım almanız işletmeniz piyasada yeni ya da küçük çapta olsa bile daha kurumsal, daha profesyonel ve markalaşmış şekilde görünecektir. Aynı zamanda sattığınız ürünlerin piyasadaki rakipleri ile rekabet ettiğinin de kanıtı olacaktır.

 

 

Size Özel Profesyonel Trendyol Ürün Çekimi

Ürün çekim atölyesi olarak sizlere Trendyol ürün fotoğraf çekimi hizmetini veriyoruz. Bu şekilde sizler de Trendyol sayfanızda ve diğer sayfalarda kullanmak üzere maksimum sayıda fotoğrafa sahip olabilirsiniz. Öte yandan alanında profesyonel uzman fotoğrafçı kadromuz, Trendyol sayfanızda yayınlanması için en uygun boyutta, doğru arka plan seçimi yapılmış, ve en uygun koşullarda Trendyol ürün fotoğaf çekimlerinizi gerçekleştirir. Size özel şekilde kurgulanan Trendyol fotoğraf çekimi sonrasında çekimi yapılan ürün fotoğraflarınız en özel ve ideal şekilde rötuşlanmakta, online mağazanızda yayınlanmaya hazır hale getirilmekte ve son aşamada size teslim edilmektedir. Ürününüzün şekil ve modeline göre mankenli ya da mankensiz Trendyol çekimi hizmetlerimiz için Ürün Çekim Atölyesi olarak bizlerden destek alabilirsiniz.

 

Size Özel Trendyol Ürün Çekiminin Avantajları Nelerdir?

Büyük çapta olup geniş bir yelpazede hizmet sunan Trendyol ve benzeri alışveriş sitelerinde ürün ve hizmetlerinizi göstermek sizin için zor olabilir. Genel olarak baktığımız zaman, sizin satmakta olduğunuz ürün için en iyi çekilmiş fotoğraf, ürünün sahip olduğu türün ve ürünün pazarlanacağı yerin işlevini en iyi şekilde yansıtan fotoğraflar olacaktır. Özellikle günümüzde dijital fotoğrafçılığın yaygınlaşması ile, bilinçli hale gelen müşterilerin hızlı karar vermelerine imkân sağlayacak yol ve yöntemlere sahibiz. Trendyol ürün fotoğraf çekimi ciddi anlamda rakiplerinden daha fazla avantaja sahip durumdadır. Bu avantajlardan en başat olanı sizi alandaki rakiplerinize oranla daha fazla ön plana çıkaracak imkânı size sağlıyor olmasıdır. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek ve rakipleriniz karşısında sizi bir adım öne taşıyacak Trendyol çekimi hizmeti ile yanınızdayız.

 

Size Özel Trendyol Ürün Çekimi Kapsamı Nelerdir?

Tamamen size özel şekilde kurgulanacak olan Trendyol ürün fotoğraf çekimi giyim sektöründen ev dekorasyon ürünleri ve mutfak gereçlerine, takı ve aksesuar ürünlerinden bebek ve çocuk ürünlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Site kullanıcıları ve potansiyel müşteriler bilgisayardan sitede y da telefondan Trendyol uygulamasında ürünleri takip ederken ya da ihtiyaçlarına en uygun ürünü arayıp ürünler arası karşılaştırma yaparken yüksek çözünürlük ve kalitede çekilmiş ürünlerinizi fark ederse alışveriş yapmaya bir adım daha yaklaşmış olacaklardır. Uzun vadede düşünecek olursak, Trendyol ürün çekim maliyetleri tarafınıza sağlayacağı yüksek kar oranları ile kendi fiyatını kolaylıkla amorti edecektir. Marka değeriniz profesyonel fotoğraflar sayesinde artacak ve satış rahatlığını hissedeceksiniz. Ürün Çekim Atölyesi iletişim numaramız ya da mail adresimizden bize ulaşabilir, randevunuzu oluşturabilir ve siz de çok yüksek kalitede profesyonel şekilde çekilmiş fotoğraflar ile trendyolda yerinizi alabilirsiniz. İdeal ışık ve uygun ortamda çekilmiş, çekim sonrası yapılmış doğru rötuşlar ile mükemmel sonuçlara sahip olabilir, ihtiyaç duyduğunuz Modelli (Mankenli) ya da modelsiz yüksek kaliteli tüm ürün fotoğraf çekimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
En Çok Okunan Yazılar