RANDEVU ALIN
Gittigidiyor Ürün Çekimi
9 Kasım 2022
Gittigidiyor Ürün Çekimi

Ürün Çekim Atölyesi olarak E-Ticaret siteniz varsa hem şahsi e – ticaret platformunuz için hem de Gittigidiyor, Trendyol, n11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon, Aliexpress ve benzeri satış sayfalarında kullanacağınız ürün fotoğraflarınız için istediğiniz kalite ve boyutta, orijinal ve size özgün fotoğraflar çekiyoruz.

Size Özel Gittigidiyor Ürün Çekimi

Ürün Çekim Atölyesi olarak direkt olarak Gittigidiyor ile bir bağlantımız olmamakla beraber firmaların ürünlerini daha güzel ve konsepte uygun kullanabilmeleri adına Gittigidiyorda bulunan mağazaları için fotoğraf çekimleri yapıyoruz.

Alışveriş sayfalarında ve özellikle Gittigidiyor sitesinde kaliteli ürün çekimi yapmak ortalama bir çekim işi değildir. Gittigidiyor için fotoğraf çekimi yapmak normal reklam fotoğrafçılığının aksine potansiyel müşterilerde derin duygular uyandırmalı ve fotoğrafı çekilecek ürünü çok net ve estetik şekilde göstermeye yönelik olmadır. Yüksek tecrübe gerektiren bu işte özellikle Gitigidiyor algoritmasına sahip olmak ve gittigidiyor sitesinde nasıl fotoğrafların tğketiciyi daha çok cezp edeceğini bilmek gerekmektedir.

Özellikle Gittigidiyorda kullanılacak olan ürün fotoğrafları için doğru ve ideal ışıklandırma, doğru açıdan yapılacak pozlama ve çekimi yapılan ürün fotoğrafına uygulanacak rötuşlar tecrübeli bir fotoğrafçılık altyapısı gerektirmektedir.

Ürün Çekim Atölyesi bünyesinde bulunan uzman fotoğrafçılar sayesinde Gittigidiyor alışveriş sitesinde sergileyeceğiniz ürünler için fotoğraf çekimi gerçekleştirmektedir. Gelişmiş teknolojiye sahip uzman ekip ve kullandığımız ekipmanlarımızla kapsamlı bir şekilde gittigidiyor ürün çekimlerinizi ürünlerinizin kullanım alanına uygun ortamlarda gerçekleştiriyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Gittigidiyor Alışveriş Sitesi’nde Kullanacağınız Ürün Çekimi Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle çok yüksek çözünürlükte ve kalitede alınacak görüntüler için Gittigitiyor’un belirlemiş olduğu görüntü standartlarına uymak gerekmektedir. Gerekli renk ayarlamaları ve ölçeklendirme ayarlanmalı, daha fazla görüntülenme, tıklanma ve satışları arttırmak için de Ana ve alt SKU görüntüleri için çok yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kullanmak şarttır.

İşi basit tutma mantığının her zaman işe yarayacağından hareketle ürün fotoğraf karesi içerisinde ürünle doğrudan ilgili olmayan herhangi bir obje kullanmak potansiyel müşterilerinizi her zaman rahatsız edecektir. Odağı özellikle satışını yapacağınız ürüne vermek ve ürünü ön plana çekmek tüketici adayının alışveriş yapmasını da hızlandıracaktır. Gittigidiyor ürün çekimi sonrasında da yapılacak uzman birkaç rötuş dokunuşu ile de ürünlerin ön plana çıkma şansı oldukça artacaktır.

Ürün Çekim Atölyesi olarak yüksek kaliteyi hedefliyoruz. Çekimini yaptığımız ürünü kendi ürünümüzmüş gibi benimsiyor satışa uygun fotoğrafları gerçekçi görünen yüksek kalitede iyi aydınlatılmış ve albenisi olan ürün fotoğraflarını kullanıyoruz. Özellikle gittigidiyor ürün çekimi sonrasında çekilen fotoğrafların nasıl göründüğüne dikkat ediyor ve son rötuşları itina ile yapıyoruz. Fotoğraflarımız 10 x 10 piksel ve 10.000 x 10.000 piksel arasında yüksek çözünürlükte ve Gittigidiyor sayfasına uygun haldedir.

Ürün Çekim Atölyesi olarak çekimini yapacağımız ürünlerinizin tipi ve kategorilerine uygun çekimler gerçekleştirmekteyiz. Özellikle çekimi yapılacak olan ürünün sahip olduğu kategori ile uygun ortamı belirliyor ve bu ortamda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Örnek verecek olursak satışını yaptığınız ürün mutfak araç ve gereçleri ise çekimlerimiz doğru ışıklandırmaya sahip şık bir mutfak masası üzerinde gerçekleşmektedir.

Sizlere ve Bütçenize Uygun Uzman Gittigidiyor Ürün Çekimi Hizmeti Sunuyoruz

Gittigidiyor sitesi için görüntü kurallarına uymanın ötesinde, çok yüksek çözünürlükte ve yüksek kalitede çekilmiş ürünler tüketiciler için gerçeklik hissi uyandırmakta ve alışverişe yönlendirmektedir. Sizler de teknolojiden, kaliteden ve tecrübelerimizden yararlanarak tüm gerekliliklerin yerine getirilmesi için Gittigidiyor ürün fotoğraf çekimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bilindiği üzere satıcılar Gittigidiyor sitesinde ürünle ilgili olan 8 adet fotoğraf ekleme şansına sahip ve çekimi yapılan ürün fotoğraf karesinin 100’de 85 ini kapsamalı.

Çekimi yapılan ve kullanıma hazır olan ürünün fotoğraflarınızın hangi sıralamada ve nasıl kullanılacağı tamamen sizin bakış açınıza kalmakta. Mükemmel kalitede gerçekleştirilecek olan Gittigidiyor ürün Fotoğraf çekim hizmetleri için Ürün Çekim Atölyesi’nin tecrübeli fotoğrafçılarından siz de yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşteri adayımız ile sıcak bir çay içmeye ve sayfanızı üst sıralara taşımaya hazırız. Bizimle İletişime Geçin.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
En Çok Okunan Yazılar