RANDEVU ALIN
Elbise Ürün Çekimi
9 Kasım 2022
Elbise Ürün Çekimi

Kadınların vazgeçilmezi olan elbiseler gardıroplarda kurtarıcı parça olarak yer alır. Firmamızda her zevke hitap edecek şekil ve modellerde elbise çeşitlerimiz yer almaktadır.

En Doğru Elbise En Doğru Zaman

Gündelik hayatta yapılan her şeyin bir zamanı ve sırası vardır değil mi? Elbiselerin de işte zaman ve mekâna göre size sunduğu farklı beden dilleri vardır. Elbiseyi gördüğünüzde “işte bu” demelisiniz.

En doğru elbiseyi en doğru zamanda seçmek için öncelikle gideceğiniz yeri iyi tanımalısınız. Şık abiye tarzı bir elbise mi yoksa spor tarzını mı yansıtmak istersiniz. İşte bütün mesele burada başlıyor. Detaylı elbise seçimleri için firmamızı ziyaret edip rengârenk elbiseleri deneme şansına erişebilirsiniz.

Elbise Kombini Nasıl Yapılmalıdır?

Elbiseyi kombinlemek için öncelikle renk seçeneklerini belirlenmelisiniz. Renk belirlemede öncelikle ten renginiz olmalıdır. Açık tenli kişilerde koyu renkli elbiseler çok daha göz alıcı dururken, koyu tenli kişilerde de bu durum tam tersidir. Beden dilinizi yansıtmak için renk seçimi oldukça önemlidir.

Kırmızı, koyu lacivert, siyah gibi zor fakat iddialı renkler karşıdaki kişileri etkilemekte kişiyi de ön plana çıkarmaktadır. Açık renk bir davet için uygun renk değildir mesela. Her renk ürünleri bulabileceğiniz desen ve modellere rahatça firmamızda ya da sitemiz üzerinden girip inceleyebilirsiniz.

Elbiseler İçin Beden Şekli

Bir elbiseyi taşımak için bedeninize güvenmeli iddialı seçimler yapmalısınız. Karakterinizi yansıtacak elbiseleri bulabilmeniz için tarz elbise seçimlerinde bulunmalısınız. Firmamızda rahatlıkla bulabileceğiniz farklı modellerdeki şık elbiseleri dilerseniz size destek de sağlanabilmektedir.

İnce Ve Şık Görünmenin Sırları

Bütün bayanlar ne kadar kilolu olurlarsa olsunlar şık görünmenin sırrını keşfetmişlerdir. Bedeninizi tanımak bu konuda size en büyük desteği sağlayacak ipucudur. Vücudunuzda hangi bölgeleri saklamak istiyorsanız o kısımları daha bol tercih etmelisiniz.

Elbiselerde bu durum biraz zor olsa da imkânsız değildir. Firmamızda yer alan geniş beden aralıklarında da bu durumu görebilirsiniz. Göğüs kısmı hafif dekolteli seçimlerde göğüs yapınız iri ise dekoltenin yer aldığı yerlerde küçük tül hilelerinden yararlanabilirsiniz.

Kalça kısmınızdan şikâyetçi iseniz bel bölümü dar sonrasında kloş yani hafif bollaşan elbiseleri seçmeniz hem fazla kısımları kapatmanıza hem de dilediğiniz şıklığa kavuşmanıza yardımcı olur.

Hayatınızda Elbisenin Yeri Ve Önemi

Özellikle davetlerde kurtarıcı parçalar olarak dolaplarda yer alır. Tek parçada bütünlüğü sağlaması uyum konusunda da yardımcı olmuş olur. Bu sebeplerden acil ve ani düğün, davet gibi zamanlarda düşünmeniz gereken tek şey takı ve ayakkabılarınız olur.

Elbiselerde Takı Kombini

Gerdan kısmı açık elbiselerde takı seçimi daha rahat yapılır. Dekolteli ya da omuz kısmı açık parçalarda takılar çok daha ön planda ve göz alıcı olur. Düz elbiselerde hareketli ya da renkli kolyeleri tercih edebileceğiniz gibi desenli parçalarda daha sade seçimlerde bulmalısınız.

Elbisede Kumaş Tercihi

Kumaş, elbisenin kalitesini ön plana çıkaran en önemli detaydır. Tafta, saten, kadife gibi iddialı kumaş tercihleri daha ihtişamlı durmaktadır. Fakat vücut hatlarınızda bu kumaşlara uygun olmalıdır.

Tayfta kumaş saten kumaşa göre daha kalın serttir. Gece seçimlerinde doğru bir adrestir. Yanardöner özelliği sayesinde ışık vurmalarında sanki birden farklı rengi barındırıyormuş gibi his bırakır.

Saten kumaşlar ise ince fakat göz alıcıdır. Vücut hatlarını oldukça belli eder. Kendinize güveniyorsanız tercihiniz saten olmalıdır. Kadife kumaşlar tamamen kış aylarının vazgeçilmezidir. Sitemizde yer alan mevsime ve ruh halinize uygun çeşitli modelleri zaman kaybı yaşamadan istediğiniz modellere ulaşabilirsiniz.

Firmamızda Aradığınız Doğru Ürünü Bulmanın Yöntemleri

Firmamızda oldukça geniş yelpaze aralığında ürün çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizden aradığınız modele uygun filtreleme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Elbise özelliklerinde midi, mini ve uzun boy ebatlardaki ürünleri, renk ve beden gibi seçenekler istediğini modele ulaşmada size yardımcı olacaktır.

Uzun Süre Elbiselere Nasıl Kullanılmalıdır?

Doğru koşullarda sakladığınız ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yıkama da saklama kadar önemli etkenlerden biridir. Elbiseler günlük yaşantınızda kullandığınız ürünlere kıyasla çok daha hassastır bu sebeple daha fazla itina ister. Abiye tarzı elbiseler makine yıkanmamalı kuru temizleme tercih edilmelidir.

Üzerinde herhangi bir işleme detayı bulunmayan daha düz elbiseleri düşük dereceleri ve uygun deterjanlara yıkayabilirsiniz. Ütülemede de aynı özeni göstermeli düşük ısı tercih etmelisiniz. Bütün ürünlerimizin etiketinde kullanım talimatı yer almaktadır. Dikkatlice okuduğunuzda uymanız gereken koşullar yazmaktadır. Doğru kullanım ile elbiselerinizi ve kıyafetlerinizi uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Elbise Tercihinde Zıt Renkler

Çift renkli elbiseler karşıdan bakıldığında karmaşık algılanmasına neden olur. Fakat zıtlığı sadeleştirmenin elbette ki çeşitli yöntemleri mevcuttur. Kullanacağınız ayakkabı, çanta ve takı seçimi de bu konuda size yardımcı olacaktır.

Eğer desenli bir elbiseniz var ise olabildiğince sade destekleyici elemanlara başvurmalısınız. Çok fark edilmez gibi görünse de elbiselerin altına en çok bant detaylı şık, sade ayakkabılar yakışmaktadır.

Elbise Kullanımında Saç Ve Makyaj Detayı

Eğer gelin siz değilseniz makyaj ve saçı abartmaya hiç gerek yoktur. Unutmayın ki şıklık sadelikten geçer. Omuz kısmı açık bir elbise kullanıyorsanız hem açık hem de sıkı bir topuz yaptırarak günü kurtarabilirsiniz.

Fakat omuz kısmı kapalı elbiselerde davet saçı toplu olmalıdır. Bu durum hem elbisenizi hem sizi sadeleştirecek bir detaydır. Makyajınız da aynı oranda çok abartıya kaçmadan hafif ve soft olmalıdır.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
En Çok Okunan Yazılar