RANDEVU ALIN
Hepsiburada Ürün Çekimi
9 Kasım 2022
Hepsiburada Ürün Çekimi

Size Özel Hepsiburada Ürün Çekimi

Ürün Çekim Atölyesi olarak Başta e ticaret siteniz için, katalog, Trendyol, Etsy, Hepsiburada, N11 ,Çiçeksepeti ,Amazon gibi pazar yerleri kullanımı ve Sosyal medya satışlarınızı arttırmak üzere ürün fotoğraf çekimlerinizi yapıyoruz.
Ürün Çekim Atölyesi olarak Hepsiburada da yer alan mağazanızda yayınlanmak üzere profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz. Bu noktada Hepsiburada ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Özellikle online alışveriş sitelerinde yer alacak olan fotoğrafların çok yüksek çözünürlükte ve kalitede olması gerektiği için Hepsiburada sitesinde yer alacak ürün çekimlerinin de kaliteden ödün vermemesi gerekmektedir. Ürünü takip eden ya da araştıran potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek şekilde planlanması ve çekilmesi gereken fotoğraflar için profesyonel bir hizmet almanız sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. Özellikle pazarlama stratejilerini bilen uzman fotoğrafçılarımız ve ekibimiz satış sayfanızın Hepsiburada dinamiklerine kolayca uyum sağlamasını, müşterilerin en kaliteli fotoğraflarla alışveriş yapma olasılığını üst düzeye çıkarmasını sağlayacaktır.

Hepsiburada Ürün fotoğrafları için gereklilikler koşullar ölçüler nelerdir?

Öncelikle kullanılacak olan ürün fotoğrafı için görsel dosya adında kullanılacak olan fotoğraf uzantısının sonu jpeg olmalıdır. Örneğin ayna.jpg Tek bir ürün için yüklemesi yapılabilecek fotoğraf limiti en fazla 5 adetten oluşmaktadır. 5 ürün yüklemek zorunlu olmasa da yüklenmesi potansiyel müşteri adaylarınızı daha çok memnun edecek ve alışverişe yönlendirecektir.
Ürün fotoğrafında kullanılması gereken ideal ölçüler 1500 x 1500 pikseldir.

Siz değerli müşterilerimizin gerek hepsiburada sayfanız gerekse diğer e ticaret sayfalarında ve e ticaret sitenizde kullanacağınız fotoğraflar için gelişmiş teknolojilere ayak uyduran kendini yenileyen ve teknolojiyi yakalayan donanımlara sahip durumdayız. Hepsiburada satış sayfanızda yer alacak ürünlerin fotoğraf çekimlerini yapmak için aynı anda Canon 5D Mark IV, Canon 6D ve Zhiyun crane 2 gimbal fotoğraf makinelerini kullanmaktayız.

Sizin için Hepsiburada Ürün Çekimi Hizmetinin Avantajları neler olacaktır?

Öncelikli Yüksek Kalite Hepsiburada satıcısı olduğunuz için kullandığınız tün fotoğrafların çok yüksek çözünürlükte ve yüksek kalitede olduğundan bu noktada Hepsiburada için uygunluk taşıdığından emin olmalısınız. Örnek verecek olursak flu ürünü belli edemeyen renk ayarı yapılmamış karanlık bir görüntü sizin için çok büyük bir dezavantaj olacaktır.
Ürün Çekim Atölyesi olarak ilk önceliğimiz, Hepsiburada ürün çekimi esnasında iyi aydınlatma yapılmış ürüne uygun ışıkta çekilmiş görüntüler ve fotoğraflar oluşturmak için yeterli aydınlatmanın olup olmadığından emin olmaktır.

Fotoğrafa Dokunan Müşteriler Edinin

İnternet dünyasında bir müşteri mağazaya gidip ürüne dokunma deneyimini kesinlikle yaşayamaz. Unun yerine kaliteli ve albenisi olan fotoğrafları görmek detaylıca incelemek ve fotoğraftan bilgi almak müşteriyi memnun eder. Farklı olmak isteyen müşterilere sunulacak alternatif ve farklı görünümleri Hepsiburada da müşteriye sunmak bizim için bir anlamda müşteriye ürüne dokunmak deneyimini yaşatmak gibi olacaktır. Müşteriye satın alma kararını verdiren müşteriye sunulan doğru fotoğraftır. Tecrübeli ve profesyonel fotoğrafçı kadromuz e ticaret alanında yaşanacak gerçek alışveriş deneyimini yeniden tasarlamak için bir ürünün defalarca ziyaretçi çekebilmesini sağlayacak fotoğraflar sunduğundan kesinlikle emin olur.

Fotoğrafları Yakınlaştırma İmkânı Artı Değer Taşır

Ürün Çekim atölyesi olarak yüksek kalitede ve çözünürlükte çektiğimiz fotoğraflar ziyaretçiler için tam boyda ve yakınlaştırma sağlandığında fotoğrafta bozulma meydana gelmediği için memnuniyet yaratır. Bu durum kalitede güven oluşturmanıza ve bir anlamda da ürünlerinizin detaylarına kadar incelenmesine olanak sağladığı için hem ürüne hem de satıcı olarak sizlere güveni arttırmaktadır. Ürün çekim atölyesi olarak hem ürünlerinizin hem de sizin marka değerinizi korumak ve arttırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

E Ticarette Yaşam Tarzı Fotoğrafçılığı Sizi Bir Adım Öne Taşır

Hepsiburada sayfasında yer alan ürün fotoğraflarınız özellikle ürün fotoğraf kataloğunuz için harika bir ek olmaktadır. Yaşam tarzı fotoğrafçılığını seçerek bu gerekli bağlamı eklemenize her zaman olanak tanır. Bu noktada gerekli ise fotoğraf karesine modelleri kullanmak sureti ile bir insan öğesi ekleyebilirsiniz. Eğer giyim sektöründe çalışan bir firmaysanız sizin için yaşam tarzı fotoğrafçılığı bir gereklilik halini almaktadır. Örneklendirecek olursak İyi bir kombin ile uyumlandırılmış arka plan ve arka plana tezat bir deri ceket daha çok kullanıcının ilgisini çekecek ve sayfanızın linki bir anda insanlar arasında dolaşmaya başlayacaktır. Bu noktada insanlar ürüne dokunmadan ona sahip olma arzusu ile alışverişe yönlenecektir. Sahip olduğunuz ve pazarlamak istediğiniz ürünlerinizi Hepsiburada ürün çekimi yaparken nasıl detaylı bir halde işleyeceğimizi Ürün Çekim Atölyesi ile keşfedebilirsiniz. Hepsiburada ve diğer sayfalarınız için bizden randevu talep edin!

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
En Çok Okunan Yazılar