RANDEVU ALIN
Bileklik Ürün Çekimi
9 Kasım 2022
Bileklik Ürün Çekimi

Size Özel Profesyonel cansız Mankenli (Modelli) Bileklik Ürün Fotoğraf Çekimi

Bileklik Ürün Fotoğraf Çekimi Nedir Nasıl Yapılmalıdır?

Gün geçtikçe dijitale evrilen ve globalleşen dünyada e ticaret sektöründe büyümeniz ve markalaşmanız için sizlere nasıl yardımcı olup hizmet sunacağımızı çok iyi biliyoruz. Satmaya çalıştığınız ürünlerinizin görsel fotoğraflarını müşterilerinizi etkileyecek şekilde e ticaret sitenize yerleştirip kanalize edebilmeniz için ürünlerinizin fotoğraf çekimleri hususunda profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile yanınızda yer alıyoruz.

Ürün Çekim Atölyesi olarak bizlere yılların vermiş olduğu bilgi ve bilgilerimizden aldığımız tecrübe ile bileklik, saat, küpe, kolye vb. aksesuarların son kullanıcıya ve müşteri adaylarına sunulması için profesyonel fotoğraf ürün çekim hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanarak siz de satış potansiyelinizi arttırabilir, rakiplerinizin birkaç adım önüne geçebilir ve sektörde güçlü ve öncü bir marka haline gelebilirsiniz.

İnsanların özellikle kadınların çok sık kullandığı bir aksesuar olan bileklik çok fazla detaya sahiptir ve bilekliklerin satışı için kaliteli görseller çok daha etkili olacaktır. Bu noktada Ürün Çekim Atölyesi olarak bileklik ürün çekim hizmetlerini profesyonel şekilde sağlıyor ve en göz alıcı görselleri hizmetinize sunuyoruz.

En basit ifade ile bileklik ürün çekimi için çekici konseptler ve tertemiz bir arka plan ile satışını düşündüğünüz ya da yaptığınız bileklikleri harika bir boyuta taşıyoruz. Bu sayede potansiyel müşteri adaylarınız satın almak istedikleri bileklik ile ilgili aradığı her detayı yakından görme fırsatına kavuşuyor.

Ürün Çekim Atölyesi olarak, İstanbul’da kendi stüdyolarımızda hizmet vermekteyiz. Kendi stüdyomuzda başta takı ve aksesuar ürünleri olmak üzere e ticarette satışı yapılan tüm ürünlerin ürün ve katalog çekimlerini yapmaktayız.

Bu noktada başta bileklik imalatçıları, bileklik satışı yapan ya da yapmak isteyen mağazalar ya da e ticaret sektöründe bileklik satışı yapan işletmelerin özellikle müşteri adaylarına daha farklı ve profesyonel görsel sunup tanıtım yapabilmeleri amacı ile özgün, markaya özel ürün fotoğraf çekimleri yapıyoruz.

Özellikle bileklik satışı için ürün fotoğraf çekimi istiyor ve profesyonel ürün fotoğrafçısı aramaktaysanız doğru adres olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ürün çekimleriniz istediğiniz adette profesyonel stüdyomuzda doğru ışık ve arka plan kullanılarak gerçekleştirilmekte ve son aşamada dekupe ve renk ayarları yapılmak sureti ile istenilen ölçü ve formatta tarafınıza teslim edilmektedir. Özellikle bileklik imalatçı fabrika ve atölyeler ile düzenli çalıştığımız işletmelerin memnuniyeti bizim için büyük önem arz etmektedir.

 

Size Özel Profesyonel E-Ticaret ve Katalog Bileklik Ürün Çekimi

E-Ticaretle uğraşan ve e ticaretten satış yapan, yapmayı düşünen ve özellikle e-ticaret platformlarından Bileklik satışı yapmak isteyen müşterilerimiz için Günübirlik, İş ortamı, eğlence modeli, spor ve dinlenmeye yönelik, hediyelik, özellikle özel günlerde kullanım amaçlı ve yaratıcı zekalara hitap etmekte olan stillerle çekim ortamları oluşturuyoruz. Bileklik ürün fotoğraf çekimlerimizde sınır tanımayan, fütürist, aykırılık taşıyan ama ilkelerinden taviz vermeyen marka odaklı ve espri anlayışı da içeren düzenlemeler sergiliyoruz.

Satış yapacak olduğunuz sanal pazarları da dikkate alarak, Trendyol Ürün Fotoğraf çekimi için profesyonel Trendyol Ürün Fotoğrafçısı ve özellikle sosyal medya sayfalarınız için İnstagram Ürün fotoğrafçısı hizmetleri sunuyoruz. N11 Hepsiburada gibi satış sayfaları için de kendi stüdyolarımızda ürün fotoğrafçısı hizmeti sunmaktayız.

 

Size Özel Profesyonel Bileklik Ürün Fotoğraf Çekimi Nasıl Olmalıdır?

Bilmeniz gereken husus profesyonel Bileklik Ürün çekimi ile satış ortalamanızı %1000’lere kadar yükseltebileceğinizdir.

Bu noktada alanınız ne olursa olsun eğer bileklik satışı yapmak istiyorsanız profesyonel fotoğrafçılardan ve ajanslardan hizmet almanız kaçınılmazdır. Profesyonel bileklik çekimi nasıl olmalıdır sorusunu cevaplayacak olursak, Ürünü göz önünde tutan ve odağı ürüne veren arka planlar kullanılması temel şarttır. Özellikle kullanacağınız ürünle (bileklikle) e ticarette kullanılacak ürünler ise arka plan önemli hale gelmektedir fakat katalog vb. ortamlarda sergilenecek bileklik görselleri için farklı arka planlar oluşturmakta fayda vardır. Arka planların bilekliklerin renklerine ve uyumlarına göre seçilip konumlandırılması önemlidir.

Diğer bir önemli husus ise görselde kullanılan bilekliğin duruş şekli ve stilidir. Kullanıcıların statü yaş ve cinsiyetine göre bilekliğin duruş şekli ve çekim açısında değişikliklere gidilmelidir.

İstanbul dışında farklı bir ilde Bileklik imalatı ya da satışı yapıyorsanız sizin için de profesyonel Bileklik ürün fotoğraf çekimi yapıyoruz. Kargo ile gönderdiğiniz ürünlerin çekimlerini itina ile yapıyor ve çekimler bittikten sonra ürünleri ve ürün fotoğraflarını tarafınıza teslim ediyoruz. Bu noktada profesyonel Bileklik ürün fotoğraf çekimi için doğru adrestesiniz. Ürün çekim Atölyesi olarak profesyonel hizmetlerimizi görmek ve bilgi almak için bir telefon yakınınızdayız.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
En Çok Okunan Yazılar