RANDEVU ALIN
Bluz - Tunik Ürün Çekimi
9 Kasım 2022
Bluz - Tunik Ürün Çekimi

Bluz - tunik ürün çekimi gibi çeşitli ürünlerin çekimi oldukça detaylı ve özen gerektiren bir iştir. Çekim yapılırken çok sayıda noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu işi sizin için yapacak olan profesyonel bir firma seçmeniz en iyisidir. Firmamız uzun bir süredir bu alanda hizmet veriyor. Hem fotoğrafçılarımız hem de ürünü tanıtacak olan mankenlerimiz profesyonel olarak bu işi yapıyor. Ürünlerinizi bizim gibi deneyimli bir firma aracılığı ile tanıtmak isterseniz hemen iletişime geçebiliriz.

Çekim Ekipmanları

Başarılı bir ürün çekimi için dikkat edilmesi gereken en önemli konu çekim ekipmanıdır. Bu alanda teknolojik olarak en gelişmiş özelliklere sahip olan Canon 5D Mark IV ve Zhiyun Crane 2 Gimbal gibi cihazları kullanarak yaptığımız çekimler yüksek kalitededir. Piyasadaki en iyi fiyatlarla çekim yapmak için bizi arayabilirsiniz. Yaptığınız her çekim firmanın dikkate aldığı konulara göre özelleştirilmiş çekimlerdir.

Bluz - Tunik Çekimi Nasıl Yapılır?

Bluz-tunik çekimi gibi üst giyim ürünlerinde dikkat edilmesi gereken belirli aşamalar söz konusudur. Öncelikle henüz yeni bir firma olarak işe başlamış olsanız da hemen ürünlerinizi görsel olarak tanıtmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu yüzden daha önce yapmadıysanız bile hemen ilk aşamada bizimle iletişime geçerek ürünlerinizin kaliteli ve profesyonel bir şekilde çekimini yapmak için ilk adımı atmalısınız.

Uygun Fiyatlar

Bu alanda hizmet veren çok sayıda firma görebilirsiniz. Özellikle profesyonelliğinden emin olmadığınız ama çok düşük fiyatlarla çekim yapan firmaları tercih etmeyin. Firmamız bu alanda çok deneyimlidir ve çok uzun bir zamandır hizmet vermektedir. Ayrıca fiyatlarımız da piyasa koşullarında uygundur. Bu yüzden ürünlerinizi en iyi şekilde görsel olarak tanıtmak için ilk adımı bizimle görüşerek atabilirsiniz.

Ekipmanlar

Her firma öncelikle ürünlerini kendi tanıtma seçeneğine başvurmak ister. Hem çekim işinin zahmetli ve zor olacağı düşünüldüğü için hem de maliyetinden korkarak böyle bir adım atmanızı önermeyiz. Çünkü gerçekten zahmetli bir iştir ve alanında uzmanlar tarafından en iyi ekipmanlarla yapılması gerekir. Sizin için bu hizmeti vermeye hazır bizim gibi bir firma size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Fotoğrafçıyla İletişim

Ünlü markaların üst giyim ürünü çekimlerine dikkat ederseniz hepsinin farklı bir konsepte çalıştığını fark edersiniz. Ürünlerin ne şekilde tanıtılacağı üreten kişinin kararlarına göre belirlenir. Sizin nasıl bir atmosfer yaratmak istediğiniz ve fotoğrafçıdan bekledikleriniz net olmalıdır. Fotoğrafçı ve çekim ekibi de alanında uzman olmalıdır ki bu konuda ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yanıt verebilsin.

Konsept Yaratmak Uzmanlık Meselesidir

Bir fotoğrafçı firma sahibinin bütün isteklerini dikkate almalıdır. Ama hepsini anlamak ve yerine getirmek için profesyonel ve deneyimli olması şarttır. Bu yüzden firmanızın ürünlerini tanıtırken deneyimsiz birisine başvurmak yerine size bu konuda özenle hizmet verecek bizim gibi bir firmayla görüşmeniz en doğru karar olacaktır. Uzman ekibimiz en son geliştirilmiş ekipmanlarla size en iyi hizmeti vermeye hazır. nasıl bir tanıtım ve çekim isterseniz bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Çekimleri İncelemek

Ürünlerinin çekimini yaptırmak isteyen herkes kafasındaki şeyi tam olarak fotoğrafçı ve çekim ekibine anlatmalıdır. Ayrıca aklında soru varsa hepsini açık bir şekilde sorabilir. Bütün sorularına yanıt aldıktan sonra çekimi gerçekleştiririz. Dilerseniz yaptığımız diğer çekimleri görebilir ve siz de ona göre daha iyi bir karar verebilirsiniz.

Çekim Listesi

Belirli kararları verdikten sonra sizin yapmanız gereken bir çekim listesi hazırlamak. Hazırlayacağınız listede yer alması gereken şeyler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Ürünlerin ne olduğu
  • Kaç sahne gerektiği
  • Çekim sayıları
  • Gerekiyorsa ek bilgiler

Fotoğraf Ayrıntıları

Firma ve ürünlerin sahibi olarak sizin fotoğraflar konusundaki her türlü ayrıntı hakkında soru sorabilme ve yorum yapabilme hakkınız vardır. Çalışanlarımız bu konuda deneyimli olduğu için en ideal çekimleri yapabilir. Ama yine de belirtmek istediğiniz ve değiştirmek istediğiniz her şeyi bize bildirebilir ve ona göre bir hizmet alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesini göz önünde bulundurur. Buna göre önemli olan sizin fotoğraflardan beklediğinizin tam olarak gerçekleşmiş olmasıdır. Siz memnun kalırsanız firmamız görevini tam olarak yerine getirmiş olmanın memnuniyetini hisseder. Temel çalışma prensiplerimizden birisi de müşteri memnuniyetidir.

Dosya Düzenlemesi

Sizin yapmanız gereken hangi fotoğrafların ne şekilde yer alması gerektiğine dair ayrıntılı bir dosya düzenlemesi hazırlamaktır. Burada ürünleriniz ve fotoğraflar hakkındaki her türlü ayrıntıya yer verebilirsiniz. Firmamız da hepsini dikkate alarak size en iyisini sunmaya hazırdır.

En İyi Tanıtım Profesyonellik Gerektirir

Bluz ve tunikler başta olmak üzere tekstil ürünleri tanıtımı özel bir konudur. Bu görselleri görenlerin ürünleri satın almak için özenmesi gerekir. Firmamızın hazırlayacağı görsel tanıtımlarla siz de her türlü tekstil ürününüzü en iyi şekilde sunabilirsiniz.

Reklamcılık Ciddi İştir

Görsel olarak ürünlerin tanıtılması ve ürün çekimi sizin ürünlerinizin tanıtılması ve reklamları için çok önemli bir adımdır. Bu adımı mutlaka profesyonel bir firmayla birlikte atmaya çalışın. Bu konuda deneyimimize ve profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz. Bizden istediklerinizi en ince ayrıntısına kadar net bir şekilde belirtebilir ve beklediğiniz güzel sonuçları alırsınız. Her zaman yanınızda olan firmamıza ulaşmak için sadece bir telefonunuz yeterli. Ne zaman isterseniz ürünlerinizin dilediğiniz şekilde çekimi tamamlanır ve beğeninize sunulur. Bizimle çalışınca farkımızı ve kalitemizi görebilirsiniz.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
En Çok Okunan Yazılar