RANDEVU ALIN
Yarım Küresel Ürün Çekimi
Yarım Küresel Ürün Çekimi
HİZMETLERİMİZ
Yarım Küresel Ürün Çekimi

Yarım Küresel Ürün Çekimi Nedir ?

En bilinen tanım olarak Yarım Küresel ürün Çekimi 5 farklı açıdan çekimi yapılan 120 farklı kare fotoğrafın birleştirilmesi sonucu oluşturulan görsel uygulamasıdır.

Yarım Küresel Ürün Çekim tekniği ile elde edilen görseller çekimi yapılan ürünün ön – arka , yan ve üst görüntülerini ayrıntılı bir şekilde inceleme imkanı sunduğu gibi potensiyel müşterilere ürünün farklı açılarından bakma olanağı da sunmaktadır. Öte yandan web siteleri ve sosyal medya mecralarından yüklenme süresi ortalama 4 saniyedir ve bu da en çok tercih edilen çekim tekniklerinden birisi olmasını sağlamaktadır.

 

Yarım Küresel Ürün Çekimi Nerelerde Kullanılır? – E-ticaretin Yükselen Trendi Yarım Küresel Ürün Çekimi!

360 derece ürün fotoğraf ürün çekimi özellikle son dönemde internetten ve sosyal medya mecralarından yapılmakta olan alışverişlere yeni bir boyut kazandırması ile ön plana çıkıyor. Çok profesyonel ve kaliteli vitrinlerin oluşmasını sağlayan bu çekim modeli, ürün hakkında detaylı bilgi sunması bakımından tüketicide de ürüne ve firmaya güven oluşturuyor. Yarım küresel ürün çekim tekniğinde çekimi yapılan ürünleri her açıdan görme imkanı bulunmaktadır ve bu da satış potansiyeline olumlu şekilde yansımaktadır.

Yaptıracak Olduğunuz Yarım küresel ürün çekimlerini özellikle:

Web sitelerinizde,

Sosyal medya araçlarınızda,

Oluşturacağınız Katalog ve Dergilerde,

Yayınlayacağınız Afişlerde,

Billboard tasarımlarınızda,

Dağıtımını yaptıracağınız Broşür ve El İlanlarınızda,

Yapacağınız Toplantı, Seminer ve sunumlarınızda,

Yeni Lansman toplantılarınızda,

Katılacağınız Fuarlar vb. mecralarda çok başarılı bir şekilde kullanabilir ve izleyenleri etkileyebilirsiniz.

Yarım Küresel Ürün Çekiminin Avantajları Nelerdir ?

Yarım Küresel ürün çekimleri son derece modern ve güçlüdür. Bu sayede  hedef kitleye yönelik özgün tanıtım modelleri sunmanıza olanak sağlar.

Yarım küresel ürün çekimi görsellerini kullanarak firmanıza maddi ve manevi karlar sağlarsınız.

Yarım Küresel ürün çekim tekniği sonrasında elde ettiğiniz görseller HDR Çekim tekniği sonucu elde edileceği için son derece kusursuz ışığın doğru kullanılması ve yüksek kontrast sağlanarak yapılan yüksek çözünürlüklü görseller elde edeceksiniz.

Yarım Küresel ürün çekimi ile elde edilen ve sanal ortama yüklemesi yapılan görseller web siteleri ve sosyal medya araçlarında ortalama olarak 4 saniye gibi yüklenme hızı ile kolaylıkla görüntülenebilir ve kullanılabilir.

Yarım Küresel Ürün Çekim görselleri Iphone’a ve Ipad’e uyumlu, özellikle akıllı cep telefonlarının hepsine uyumlu şekilde çalışan sistemi ile kullandığınız web sitesi ve sosyal medya mecralarının ayrıcalıklı bir konuma gelmesini sağlar.

Yarım Küresel Ürün Çekimi sayesinde elde ettiğiniz 120 kare fotoğrafın birleşmesi sayesinde elde edeceğiniz görseller ile potansiyel müşteri adaylarınız ürünlerin her ayrıntısına hakim olma imkanı sağlamaktadır.

Yarım Küresel ürün çekim görselleriniz  herhangi bir eklenti indirmeye gerek olmaksızın her mecrada ayrıntılı görüntülenme ve tanıtım yapma olanağı sağlamaktadır.

Yarım Küresel Çekim Tekniği özellikle e – ticaret siteleri ve sosyal medya mecralarında sergilenen görselleri sayesinde tüketicilere ürünleri detaylı inceleme olanağı sunduğu için ikna edici özelliğe de sahiptir.

Yorum bırakın
isim
muru duru
21 Mart 2020, 16:42
adsdsdsdsdsdsdsdsdsds
TÜM YORUMLARI OKUYUN
Yarım Küresel Ürün Çekimi
Ürün Tanıtım Filmi
Tam Karesel Ürün Çekimi
Silindirik Ürün Çekimi
Mekan Tanıtım Filmi
Mankenli Ürün Çekimi
Kurumsal Tanıtım Filmi
Konsept Ürün Çekimi
Etkinlik Tanıtım Filmi
4 Kare Ürün Çekimi
360 Derece Ürün Çekimi