RANDEVU ALIN
Mankenli Ürün Çekimi
Mankenli Ürün Çekimi
HİZMETLERİMİZ
Mankenli Ürün Çekimi

Mankenli Ürün Çekimi

Marka sahiplerinin imal ettikleri ürünlerini sergilemek ve müşterilerin beğenisine sunmak için sık şekilde tercih ettikleri ürün fotoğraf çekimi tekniklerinden biri olan Modelli ürün çekimi e ticaret siteleri ve sosyal medya mecralarında vitrin oluşturmada bire bir olan bir yöntemdir.

Sektörel bazda özellikle tekstil, takı – aksesuar sektörlerinin çoğunlukla tercih ettikleri mankenli ürün fotoğraf çekimleri, stüdyo ve açık hava konseptleri olarak göz alıcı farklı hikayeler anlatabiliyor. Özellikle e ticaret dünyasında yer alan platformların da vazgeçilmesi olan bu fotoğraflar tam bir pazarlama silahına dönüşüp ürünlerin hedef kitlenin beğenisine canlı canlı sunulmasına öncülük ediyor.

Mankenli – Modelli Ürün çekiminin avantajları nelerdir?

Moda denince akla kuşkusuz fotoğraflar geliyor. Hal böyle olunca da modanın mankenli ürün fotoğrafları ile kendine has bir ritim tutuyor.

Mankenli Ürün Çekimi ile etkileyici tanıtımlar yapabileceğiniz gibi yüksek çözünürlüklü bu fotoğrafları internet ve sosyal medya dışında katalog – broşür gibi mecralarda da yüksek çözünürlüğe sahip şekilde kullanmak mümkün hale geliyor.

Mankenli Ürün çekimlerini kullanarak farklı ve ilgi çekici konseptlere sahip olabilir ve rakiplerinize fark atmanızı sağlayacak görülmemiş reklamlar hazırlatabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar özellikle mankenli – modelli fotoğraf ve video çekimlerinin algı oluşturup daha fazla alışveriş imkânı sağladığını da ispat etmektedir.

Mankenli Ürün çekimleri yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yer alan potansiyel müşterileriniz için farklı ürün konseptlerine göz alıcı şekilde tanıtım imkânı da sağlamaktadır.

Modelli ürün fotoğraflarını kullanarak farklı sektörlerde geniş etki alanına ulaşma ve ciro arttırıcı hızlı reklamlar yapma kolaylığına erişmek mümkündür.

Mankenli – Modelli Stüdyo Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Daha önce mankenli fotoğraf çekimi yaptırmamış firmaların yanlış algısı Mankenli fotoğraf çekim fiyatlarının pahalı olduğu yönünde olsa da aslında sanıldığının aksine modelli fotoğraf çekimleri yüksek değildir ve firmalar çekim bedellerini çok kısa sürede geriye almaktadır.

Özellikle dikkat edilmesi gereken husus alışveriş ve web sayfaları için gerçekleştirilecek mankenli ürün fotoğraf çekimleri aynı zamanda sosyal medya mecra satışları ve reklam tanıtımları yerine de kullanım imkanı sağlamaktadır. Her geçen gün satılmakta olan ürüne artan ilgi odağı size daha fazla satış ve kar olarak dönmekte bu durum da aslında mankenli ürün fotoğraf çekimi konusunda hiç tereddüt etmemeniz anlamına gelmektedir.

Pazarlamasını yaptığınız ürünlerin çeşit ve modellerine göre kadın mankenli elbise fotoğraf çekimi ya da erkek mankenli kıyafet fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. İsterseniz kadın modelli fotoğraf çekimi yaptırın isterseniz erkek modelli fotoğraf çekimi yaptırın fiyat farkı pek olmamaktadır. Mankenli – Modelli yapılan tüm fotoğraflar web sitelerinde kullanılabildiği gibi alışveriş siteleri ve sosyal medya kanallarında da satış ve reklam amaçlı sergilenebilmektedir. Mankenli – Modelli yapılacak ve tamamen sizin kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan Tekstil Katalog fotoğraf çekimi, Profesyonel moda fotoğrafı çekimi, Profesyonel stüdyo giyim ve iç giyim fotoğrafı çekimi gibi çekimlere manken ücretleri de dahil fiyat verilmektedir.

Özellikle Tekstil katalog ürün fotoğrafları için en önemli kriter ürünün kendi konseptine uygun bir hikâye ortaya koymaktır. Ortaya konulan hikâyeyi en güzel ve çarpıcı şekilde yansıtabilmek için özellikle son zamanlarda oldukça revaçta olan su altı fotoğraf çekimi, Havadan fotoğraf çekimi, ve 360 derece çekim gibi bazı yöntemlerden yararlanmak gerekmektedir. Fotoğraf Çekim Atölyesi olarak kaliteden taviz vermeksizin en uygun tekstil katalog çekimi fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Mankenli – Modelli Fotoğraf Çekimi’nin Önemi

Tekstil, hazır giyim, moda ve iç giyim çekimlerinde Mankenli – Modelli ürün fotoğraf çekimlerinin satışları tırmandırdığı araştırılmış ve ispatlanmıştır. Özellikle günümüzde alışveriş siteleri ve satış yapan büyük ölçekli web sitelerine göz atacak olursanız en düşük fiyatlı tişörtler için dahi manken – model fotoğraf çekimi yapıldığı ve bu ürünlerin çok satanlar listesinde bulundukları basitçe görülebilir. Düşük ücret tüketicileri etkilese dahi ürün detayları ve manken üzerinde bulunan ürünün oluşturduğu algı sayesinde müşteriler ufak fiyat farklarını önemsememektedir.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Yarım Küresel Ürün Çekimi
Ürün Tanıtım Filmi
Tam Karesel Ürün Çekimi
Silindirik Ürün Çekimi
Mekan Tanıtım Filmi
Mankenli Ürün Çekimi
Kurumsal Tanıtım Filmi
Konsept Ürün Çekimi
Etkinlik Tanıtım Filmi
4 Kare Ürün Çekimi
360 Derece Ürün Çekimi