RANDEVU ALIN
Kurumsal Tanıtım Filmi
Kurumsal Tanıtım Filmi
HİZMETLERİMİZ
Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kısacası Kurumsal Tanıtım Filmi; Şirketlerin ya da şirketlere bağlı bağlı ürün, hizmet, proje ya da markanınkurumsal kimliği ve bilinirliği arttıracak şekilde ayrıntılı olarak tanıtımının yapıldığı video içeriklerdir. Özellikle kurgusu olan ve belli bir hikaye alt yapısı üzerine inşa edilen etkili bir Kurumsal Tanıtım Filmi ile markalar hedef kitlelerine daha hızlı ulaşmakta ve bu sayedekendilerini tüm detaylarıyla insanlara anlatma fırsatı bulmaktadır. Markaların ya da ürünlerin kuruluş hikayeleri başta olmak üzere, sahip oldukları vizyon, misyon ve üretim bilgileri ile referans projelerinin anlatıldığı yaratıcı bir kurgu ve hikayeye sahip olan işletmeler başta sosyal medya mecraları olmak üzere katılacakları Fuar seminer ya da lansmanda kendilerini daha iyi anlatmakta ve marka bilinirliklerini arttırmaktadır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Önemli midir?

Şirketinizin marka kimliğini, İşleyiş yapısını ve felsefesini insanlara anlatmanın en ilgi çekici ve basit yollarından birisi Kurumsal Tanıtım Filmi’dir.

Kurumsal Tanıtım Filmi artık günümüzde hızlı ve akışkan olan sosyal medya mecralarında ya da fuar etkinlikleri gibi organizasyonlarda insanların ilgi odağı haline gelmek ve firmanıza yönelmesini sağlamak için de gayet kuvvetli bir etkendir.

Yaptığınız işlerden ürettiğiniz ürün ve hizmetlere, hedef kitleye vermek istediğiniz mesajlardan kendi iç bünyenizde çalışan işçi ve elemanlarınıza kadar herkesi etki altına alacak kurgulanmış, senaryosu olan Kurumsal Tanıtım Filmi’ne sahip olmak kurum marka kimliğinizi daha yukarılara taşıyacaktır.

İş yapınıza ve sektörünüze göre lisanslanmış müziklerle kurgulanan , anlatım diline göre seslendirmesi yapılabilen, yurt içi ya da yurt dışındaki hedef kitlenize göre alt yazı bantları kullanabilirlik özelliklerini de tercihinize yansıtan Kurumsal Tanıtım filmi şirketinizin bilinirliğini arttıracaktır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Neden Önemlidir?

İletişim çağının hızını göz önüne aldığımız günümüz dijital dünyasında rağbet oluştırılan video içeriklerdedir. İnternetteki trafiğin % 80’den fazlasının video içeriklere ait olduğunu düşünürsek &70 akılda kalıcılık oranıyla video içeriklerin iş süreçleri için de önemli bir noktaya gelmiş olduğunu görebiliriz.

Tüm bu bilgiler ışığında ister marka bazlı isterse kurumsal bazlı tanıtım filmi ya da filmleri tüm firmalar için en önemli video içerikleri halini almıştır. İletişimin önemini kavrayan firmaların ürün hizmet ya da projeleri için tanıtım filmi çalışmaları gerçekleştiren ya da çekim araştırması yapan firmaların sayısı azımsanamayacak ölçüde artmıştır.

Ürün Çekim Atölyesi olarak yapılacak en stratejik planlamanın iyi ve profesyonel bir partner olması gerektiğinin bilincindeyiz. Şirketiniz, Marka bilinirliğiniz ya da ürünlerinizin tanıtımı için Tanıtım Filminin oluşturulması ve tüm tanıtım ihtiyaçlarınızda hedef vizyon ve misyonunuza bağlı olarak doğru bilgilerle sizi potansiyel müşteri adaylarınızla buluşturmaya hazırız.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Yarım Küresel Ürün Çekimi
Ürün Tanıtım Filmi
Tam Karesel Ürün Çekimi
Silindirik Ürün Çekimi
Mekan Tanıtım Filmi
Mankenli Ürün Çekimi
Kurumsal Tanıtım Filmi
Konsept Ürün Çekimi
Etkinlik Tanıtım Filmi
4 Kare Ürün Çekimi
360 Derece Ürün Çekimi