RANDEVU ALIN
4 Kare Ürün Çekimi
4 Kare Ürün Çekimi
HİZMETLERİMİZ
4 Kare Ürün Çekimi

4 Kare Ürün Çekimi Nedir

Dört Kare Ürün çekimi en yalın ifade ile çekimini yaptırmak istediğiniz ürünün 4 kare fotoğrafının çekilmesi sonrasında da birleştirilmesi sureti ile oluşturulan görsel uygulamasıdır.

4 kare ürün Çekiminin Avantajları Nelerdir

Bu çekim tekniği sayesinde potansiyel müşterileriniz ve internet kullanıcıları çekimi yapılan ürünlerin ön, arka, yan ve üst kısım görüntülerini ayrıntılı şekilde inceleme fırsatı bulur. 2 saniyeyi bulan yükleme sonrasında çekimi yapılan ürünü tüketiciler farklı açılardan inceleme şansına sahip olur. Özellikle e-ticaret sitelerinin de tanıtım yüzü olan 4 Kare fotoğraf çekimleri ürün çekim çalışmalarının en etkilileri arasında yer alır.

4 Kare Ürün Çekimi Nerelerde Kullanılır?

E-ticaret sitelerinde ve sosyal medyadan alışveriş sayfalarına artan taleplerkarşısında sektöre yönelik farklı ve yaratıcı çözümler sunulmasını da şart haline getirmiştir. Buçözümlerden sadece birisi olan 4 kare ürün fotoğraf çekimi ticaretle uğraşanların ihtiyaçlarına yöneliktir ve talepleri kolaylıkla karşılayan bir çekim tekniğidir. Siz de satışlarınızı arttırmak istiyorsanız 4 kare Ürün fotoğraf çekimleri ile kalıcı bir reklam tanıtım ve satış modeline sahip olabilirsiniz.

Her Koldan Tanıtım Yapmak için 4 Kare ürün Fotoğraf Çekimi!

4 kare Fotoğraf çekimlerinin özellikleri

  • Web siteleri için,
  • Sosyal medya araçlarında,
  • Katalog ve Dergi sayfa görsellerinde,
  • Afiş – Billboard tasarımlarında,
  • Broşürler ve El İlanlarında,
  • Toplantı- Seminerinizde,
  • Sunumlarınız,
  • Firma Lansmanlarda,
  • Fuarlar vb. alanlarda çok başarılı bir şekilde kullanıldığı bilinmektedir.

4 Kare Ürün Çekiminin Avantajları Nelerdir ?

4 Kare ürün çekimleri sayesinde daha profesyonel ve kaliteli bir marka haline gelirsiniz.

4 Köşe tanıtım ile marka gücünüzü yansıt

4 köşe tanıtım ile marka gücünüzü yansıtır ve ürününüzü ön arka – yan ve üst görünümleri ile ayrıntılı bir şekilde gösterme ve tanıtma imkanına sahip olursunuz.

4 Kare ürün çekimleri web sitelerine çok hızlı bir şekilde yüklenir ve açılır. Bu sayede çok daha kolay kullanılabilir ve görüntülenir.

HDR çekim tekniği kullanıldığı için çözünürlük oranı yüksektir ve bu sayede çok profesyonel görsellere sahip olur, sahip olduğunuz fotoğrafları farklı mecralarda sergileyip tanıtabilirsiniz.

Özellikle akıllı cep telefonlarında ve tabletlerde kolayca görülebilir özelliği sayesinde 4 kare fotoğraf çekimleri her koşulda görüntülenme imkânı sunar.

4 kare fotoğraf çekimleri görüntülenmek için ekstradan herhangi bir program desteğine ihtiyaç duymaz ve eklentisiz açılabilir. Bu sayede gönül rahatlığı ile müşterileriniz 4 cepheden de ürünü yakından görür tanır inceler ve abu sayede de alışveriş sürecini hızlandırır.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (1)
isim
selman D
6 Eylül 2023, 19:07
13 urun 4er adet eticaret icin fotograf cekimi icin fiyat ogrenmeyi talep ediyorum
Yarım Küresel Ürün Çekimi
Ürün Tanıtım Filmi
Tam Karesel Ürün Çekimi
Silindirik Ürün Çekimi
Mekan Tanıtım Filmi
Mankenli Ürün Çekimi
Kurumsal Tanıtım Filmi
Konsept Ürün Çekimi
Etkinlik Tanıtım Filmi
4 Kare Ürün Çekimi
360 Derece Ürün Çekimi