RANDEVU ALIN
Tam Karesel Ürün Çekimi
Tam Karesel Ürün Çekimi
HİZMETLERİMİZ
Tam Karesel Ürün Çekimi

Tam Karesel Ürün ÇekimiNedir?

En kısa tanımlama ile Tam Karesel ürün çekimi Ürünün 9 farklı açısından alınmış olan toplam 216 kare fotoğrafın birleştirilmesi sureti ile oluşturulan görsel uygulamasına verilen addır.

Tam Karesel ürün çekimi tarzında ürünlerin ön, arka, üst ve alt bölümlerinden yapılan çekimler sayesinde ürünün yatay şekilde 360, düşey şekilde de 180 dereceye denk gelecek biçimde ayrıntılı çekim görüntüleri sağlanmaktadır. Web siteniz, Alışveriş siteleri ya da sosyal medyanıza yüklenmesi sonrası ortalama 6 – 7 saniye süren görüntüler ile potansiyel müşterileriniz ürünlerinizi almaya gönüllü olmaktadır.

Tam Karesel Ürün Çekimi Nerelerde Kullanılır? – Kare Kare Reklam Yapmak…

Web sitelerinden ya da sosyal medya üzerinden yapılacak alışverişlerde ürün fotoğraf çekimlerinin gücü yadsınamaz. İnternet aracılığı ile yapılan alışverişlerde 360 derece tam karesel ürün çekimlerinin potansiyel müşterilerinizi daha fazla etki altına aldığı ve ikna ettiği söylenebilir. Açıkçası taraflı tarafsız tüm potansiyel müşteriler satın almak istedikleri ürün fotoğraflarını ayrıntılı bir şekilde incelemek isterler ve bu imkana sahip olan kişiler daha hızlı ve kolay alışveriş yaparlar. Bu noktada daha kaliteli internet vitrini ve farklı çekim tekniklerine başvurmak sizi rakiplerinizden birkaç adım öne çıkaracaktır.

YaptıracağınızTam Karesel ürün çekimlerini:

E-ticaret Web sitelerinde,

Sosyal medya araçlarında,

Katalog ve Dergilerde,

Afiş tasarımlarınızda,

Billboardda,

Broşürler ve El İlanlarında,

Toplantı ve Seminerlerinizde,

Sunumlarınızda,

Lansmanlarda,

Fuarlar vb. mecralarda çok başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tam Karesel Ürün Çekiminin Avantajları Nelerdir?

Siz de Tam Karesel Ürün çekimi yaptırmak istiyorum diyorsanız tam karesel ürün çekiminin faydalarını biliyorsunuz demektir. Bildiğiniz üzere bu çekim tarzı sizlere farklı açılardan çekilmiş, standartların üzerine çıkan ürün çekimleri sağlamaktadır.

Ürünü tek tek çekilmiş onlarca kare yerine tek görüntüde müşterinin önüne koymak büyük bir artı değer olarak size geri dönüş sağlar.

Müşterilerin gözünde ürün Tanıtım Gücünüzle kurumsal kimliğinize artı değer katar.

Kullanılan görsel sayesinde onlarca kelimeyle ürünü anlatmak zorunda kalmazsınız. Fotoğraf kareleri sözcüklerden daha etkili hale gelir ve müşteri ürüne hayranlık duyar.

Yüksek çözünürlükte çekilmiş göz alıcı fotoğraflarınızı e ticaret siteleri ve web siteniz haricinde sosyal medya sayfalarınız, katalog ce dergilerde de kullanma imkanına sahip olursunuz.

Web sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterileriniz tam karesel fotoğraflarının hızlı yüklenme özelliği sayesinde kullanım kolaylığı ve sıklığı sağlar bu sayede ziyaretçiler sitenizin sayfalarında daha fazla vakit geçirir.

Tam 216 adet fotoğrafın birleştirilmesi sureti ile oluşturulan ürün çekimleri ile müşterileriniz ürünleri her ayrıntısına sahip olacak ölçüde inceleme fırsatına sahip olur.

Tam Karesel Ürün çekimleri ıphone, Android ve ıpad ile uyumlu ve farklı cihazlardan ulaşılma özelliğine de sahiptir.

Tam Karesel fotoğraf çekimleriniz herhangi bir başka program eklentisi kurmaya gerek kalmadan görüntülenme kolaylığına sahiptir.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
Yarım Küresel Ürün Çekimi
Ürün Tanıtım Filmi
Tam Karesel Ürün Çekimi
Silindirik Ürün Çekimi
Mekan Tanıtım Filmi
Mankenli Ürün Çekimi
Kurumsal Tanıtım Filmi
Konsept Ürün Çekimi
Etkinlik Tanıtım Filmi
4 Kare Ürün Çekimi
360 Derece Ürün Çekimi