RANDEVU ALIN
Silindirik Ürün Çekimi
Silindirik Ürün Çekimi
HİZMETLERİMİZ
Silindirik Ürün Çekimi

Silindirik Ürün Çekimi Nedir ?

En kestirme yoldan söylenecek olursa tek bir açıdan alınmış olan 24 kare fotoğrafın birleştirilmesi sureti ile yapılan görsel uygulamasına Silindirik Ürün Çekimi denmektedir.

Silindirik ürün çekimi tekniğinde ürünün sadece ön arka ve yan görüntülerinin pozlaması yapılır ve bu pozlamalar sonrası alınan panoramik görüntüler de potansiyel müşterilerinize ürünün her bir noktasını ayrıntılı biçimde inceleme olanağı verir. 360 derece şeklinde yapılan bu çekim tekniğinin en büyük ve en güzel avantajı da yüklenme süresinin sadece 3 saniye olmasıdır.

Silindirik Ürün Çekimi Nerelerde Kullanılır? – Silindirik Ürün Çekimi ile Siz de İkna Edin ve Kolayca Satın!

Özellikle son yıllarda hayatımızın her alanını kuşatan internet araçlarından web siteleri ve sosyal medya uygulamalarını kullanmak sureti ile ürünlerini müşterilerine göstermek ve satış yapmak isteyen markalar için en son teknik 360 derece ürün çekimi fotoğrafları olmaktadır. Giderek artan bir trend haline dönüşen Silindirik Ürün çekimleri,

Web siteleri için,

Sosyal medya araçlarında,

Katalog ve Dergi sayfa görsellerinde,

Afiş – Billboard tasarımlarında,

Broşürler ve El İlanlarında,

Toplantı- Seminerinizde,

Sunumlarınızda,

Firma Lansmanlarda,

Fuarlar vb. alanlarda çok başarılı bir şekilde kullanabilir başarı ve prestijinizi arttırabilirsiniz.

Silindirik Ürün Çekiminin Avantajları Nelerdir?

Silindirik ürün çekimi ile daha hızlı ve ürün ayrıntısını çok iyi gösteren ve potansiyel müşterilerinizi çok daha hızlı ikna eden görsellere sahip olursunuz. Ürünlerinizi çok daha farklı açılardan yansıtma imkanına sahip olmak sizi rakiplerinizden daha ön plana çıkartmakla kalmaz ciro ve kar oranlarında ciddi artışlar elde edersiniz. 3 Saniye gibi kısa bir sürede yüklenme ve açılma özelliği ile sitenizde ya da sosyal medya sayfalarınızda gezinme müşteri adaylarınızın sayfada kalma sürelerini uzatır ve potansiyel alışverişe dönüşme oranını arttırırsınız.  Çok kaliteli yapılan bu çekim tekniğinde HD kalitesinde yüksek çözünürlüklü fotoğrafların birleştirilmesi suretiyle hazırlanan görsellere sahip olursunuz. Müşteri adaylarınız, 24 Karede pozlaması yapılan fotoğrafların birleşmesiyle oluşturulan silindirik ürün çekim fotoğrafları ile her ayrıntıya hakim olma imkanını yakalar.

Silindirik Ürün çekimleri ile özellikle sektörel anlamda da belli bir farkındalık yaratıp kullanıcıların tüm dikkatini çekecek panaromik çekilmiş fotoğraflar sayesinde direk sonuca etki eden bir reklam ve tanıtım imkanını elde edersiniz.

Ürünlerinizi herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan akıllı telefonlardan, tabletlerden, masaüstü bilgisayarlar ve laptoplardan çok kolay izlenebilir hale getirirsiniz.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (1)
isim
muru duru
21 Mart 2020, 16:40
asasdasdasd
Yarım Küresel Ürün Çekimi
Ürün Tanıtım Filmi
Tam Karesel Ürün Çekimi
Silindirik Ürün Çekimi
Mekan Tanıtım Filmi
Mankenli Ürün Çekimi
Kurumsal Tanıtım Filmi
Konsept Ürün Çekimi
Etkinlik Tanıtım Filmi
4 Kare Ürün Çekimi
360 Derece Ürün Çekimi